Můj kreativní svět » Planner & Bullet Journal » PLANNER: Každodenní společníci - 1.díl HERLITZ

PLANNER: Každodenní společníci - 1.díl HERLITZ

20.1.2016, LuCREAcie

Dnešní splašená doba už mi nedovoluje si všechno zapamatovat, v hlavě počítač ještě nemám, tak jsem si pořídila diář, který mi snad trochu usnadní život. Při dlouhém hledání vyhrál diář od Simple stories - Carpe diem + jeden mini diář A8 do kabelky od Herlitz

Přiznám se, že už jsem měla takových pokusů o založení diáře spooustu. Miluju diáře, sešity, bloky, notesy...Na tomhle všem ujíždím už dobu, ale vždy, když si je koupím, tak je mi prostě tak nějak líto do nich psát, nebo prostě nevím jak začít. Takže ve finále končí v poličce mezi ostatními prázdnými diáři a bloky.

PŘEDSTAVUJI: HERLITZ 

Ale teď už jsem si řekla, že se to musí nějak rozlomit. Pořídila jsem si tedy diář s kroužkovou vazbou, který má vyměnitelnou náplň a můžu ho používat rok co rok. Nad Carpe diem jsem přemýšlela už od prosince, ale, ruku na srdce, tyhle diáře nejsou dvakrát levný. Tak jsem si jako cenu útěchy pořídila mini herlitz. Je super malinkej a roztomilej.

Herlitz, vždy po ruce...

Tenhle diář je prostě na zaznamenání všech situací, když zrovna nejsem doma, důležité schůzky, hovory, pracovní záležitosti atd. Mám ho vždy při ruce takže mi nic neuteče.

Po otevření mě překvapilo spoustu kapsiček a schovávaček, které jsem hned využila post-it lístečky a barevnými sponkami, úvodní stránku jsem si vyrobila sama, na druhé straně jsem samozřejmě přidala další kapsičku na kartičky. Diář je týdenní, ale vše potřebné se tam vejde, jen stačí zmenšit písmo. Mezi stránky jsem si sem tam vyrobila nějaké vložky, na obrázku je třeba vánoční půlkruh.

Nechybí taky měsíční a roční plánovací kalendář, místo pro několik poznámek, zaznamenání důležitých dat a výročí, adresář a příjmy-výdaje.

Na konci samozřejmě kapsička, kam jsem si nalepila další lístečky, kde si zapisuji zajímavé internetové stránky, filmy, knihy...

HERLITZ

Shrnutí: 

Nádherný malinký sympatický diář, který je příjemný na omak, prostě ho nějak nemůžu přestat žmoulat v ruce, otvírat ho, listovat a zavírat...

KLADY: 

  • Pevné desky
  • Velikost 12x9 umožnuje ho mít vždy při ruce
  • Neuvěřitelné co vše se do něj vejde!

ZÁPORY:

  • Základní náplň se sice vejde, víc ani ťuk
  • Špatně se otáčejí stránky
  • Pouze pro stručné poznámky

 

Komentáře

Antispamová ochrana: Je-li dnes středa, co bude zítra?

SPŘÁTELENÉ WEBY:


''Nejde o to, nač se díváš, ale co vidíš...''

 

Jsem teď a tady. Ne včera, ne zítra, 
ale dnes... právě teď.

Fotografování je stejné. Vše se děje právě teď... 

Zachycená vteřina času, kouzlo okamžiku, 
​hra stínů a světel,
hra barev i černobílé variace.

Letmý úsměv na tváři i slza zachycená na řasách.

Světlo a tma.

Josefína E.


''Vaše radost je i mou radostí! ''

K dortům jsem se dostala vlastně jen proto, že jsem neměla dárek pro brášku. A tak mne napadlo, že mu upeču dort...

Přihlášení